Forward WIP Poncho Flip Over er en smart og funksjonell skifteponcho utviklet for surf, seiling og vannsport. Med en reversibel konstruksjon får du både rask tørk og god varme i ett og samme plagg.
Perfekt før og etter økter på vannet, når du trenger å tørke raskt og holde deg varm.
Ponchoen har to ulike sider som gir maksimal fleksibilitet: en hurtigtørkende mikrofiberside og en varm fleece-side som isolerer mot vind og kulde.
Den tosidige konstruksjonen gjør den ideell for overgang mellom vann og land. :contentReference[oaicite:0]{index=0}
Designet med romslig passform og store åpninger gjør det enkelt å skifte diskret, selv i krevende forhold.
Praktiske detaljer gjør ponchoen ekstra brukervennlig både på stranden og ved vannet.
Den romslige hetten og frontlommen gir både komfort og funksjonalitet under skift og pauser. Bruksområde
En allsidig poncho som fungerer perfekt til alle typer vannaktiviteter og outdoor-bruk.
Forward WIP Poncho Flip Over er en praktisk og komfortabel skifteponcho med tosidig funksjon. Den kombinerer rask tørk, varme og enkel bruk – et must for alle som er mye på vannet.
| Egenskap | Detaljer |
|---|---|
| Materiale | 100 % polyester |
| Konstruksjon | Reversibel (mikrofiber / fleece) |
| Egenskaper | Hurtigtørkende, varm, absorberende |
| Passform | Romslig / loose fit |
| Bruksområde | Surf, seiling, vannsport |