Seek Amp 4/3 Front Zip står for ekstrem bevegelighet uten å gå på bekostning av varme, noe som gjør den til den perfekte partneren din fra vår til høst.
Bevegelsesfrihet i armer og skuldre er avgjørende, enten du padler eller holder i en kite eller seil. For å forbedre fleksibiliteten i dette viktige området bruker ION et nytt, rombeformet ytterstoff som enkelt strekker seg takket være sin unike struktur.
I tillegg sørger det resirkulerte Eco_Stretch-fôret i overkropp og bein for behagelig stretch gjennom hele drakten (kun i svart fargevariant). Hemmeligheten bak optimal varmeisolasjon ligger i IONs superfleksible Hot_Stuff 2.0 termo-fôr, kombinert med den ekstra varme Plasma_Plush 2.0.
I tillegg fanger I_foam-neopren mer luft takket være sin skumaktige struktur, noe som forbedrer både varmeisolasjon og fleksibilitet. Et annet smart element som beskytter deg mot kalde dusjer, er et lite silikonutskrift ved glidelåsåpningen foran. Dette øker forbindelsen mellom klaffen og resten av våtdrakten.
![]() |
MAX_FLEX
|
![]() |
PLASMA_PLUSH
|
![]() |
ECO_STRETCH
|
![]() |
HOT_STUFF 2.0
|
![]() |
MAKI_TAPE 2.0
|