Har du spørsmål om produktet?
Våre ansatte står klare til å hjelpe.
|
Unit SLS 2027 Duotone Unit er plattformen alle ønsker å kopiere. Nytt for 2027 er en kortere strutt for en mer dirkete feel. Low-end er også blitt forbedret med blant annet en vinge som er lettere å flagge ut. Nye Unit har også fått en oppstramming i canopy og forbedret sikt gjennom vinduer.
Merk: Vi selger alle vinger fra Duotone med bom som standard. Ønsker du handles på din splitter nye vinge, skal vi selfølgelig ordne dette.
|
|
"Unit SLS er den beste allrounderen hittil! Du merker umiddelbart de store vinduene, den korte struten og en profil som drar deg stabilt og effektivt avgårde. Alt blir lettere: regulere farta, jibbe, hoppe, ri bølger." - Oscar Mjaaland |
| Size | Windrange (kts) | Weight (kg) | Wingspan (cm) | Max Inflation Pressure |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 | 27-45 | S | 223 | 11.0 PSI |
| 2.5 | 23-40 | M | 244 | 10.5 PSI |
| 3.0 | 19-37 | M | 263 | 10.0 PSI |
| 3.5 | 16-33 | L | 283 | 9.5 PSI |
| 4.0 | 14-30 | L | 300 | 9.0 PSI |
| 4.5 | 12-28 | L | 318 | 8.5 PSI |
| 5.0 | 10-25 | L | 329 | 8.0 PSI |
| 5.5 | 9-22 | L | 346 | 7.5 PSI |
| 6.0 | 8-20 | L | 360 | 7.0 PSI |
| 6.5 | 7-18 | L | 376 | 7.0 PSI |
|
DUOTONEHistorie - KitingVi var der da de første kitene suste nedover vinden fra Ho‘okipa til Kanaha. Vi har blitt dratt over strendene på Maui, langs Østersjøen og i Tarifa. Vi har testet både directional- og twintip-brett, eksperimentert med to, fire og fem liner, og utviklet alt fra C-formede og Delta-formede kiter til de sikreste barene på markedet. Uansett hvilken del av kitesurfingens utvikling du tenker på de siste 20 årene – vi har vært med på å forme den. Historie - WingfoilingLanseringen av Duotone Foil Wing tidlig i 2019 bidro til å etablere wingfoiling som en ny vannsport, og satte samtidig fart på den generelle populariteten til foiling. Det er inspirerende å se entusiasmen i et stadig voksende miljø av wing- og foilentusiaster som nyter morsomme økter på vannet, selv under forhold med svært lite vind. Det er utviklingen av disse produktene som driver oss, og vi er minst like ivrige som deg etter å teste en ny foil, et nytt brett eller en ny vinge. Teamet vårt består av lidenskapelige wingfoilere, foilere og haventusiaster på alle nivåer. Denne lidenskapen er en viktig del av det som gjør Duotone Wing & Foiling vellykket i et konkurransepreget marked, og målet vårt er å utvikle produkter for alle – uansett nivå og forhold. Vi samarbeider med ulike team helt fra Hawaii til Gardasjøen, med forskjellige ferdighetsnivåer, behov og bruksområder – akkurat som kundene våre. Vi er takknemlige for hver og én av dere som deler vår lidenskap for gode produkter. InnovasjonHver eneste dag er våre ingeniører og teamkjørere ute på vannet for å teste nye produkter. Vi er heldige som har et team med en konstant driv for å ta sporten til nye høyder. Sportene vi jobber med har utviklet seg enormt fra starten og fortsetter å gjøre det – og det er akkurat det som gjør det så spennende. Vårt R&D-team følger ikke trender – vi skaper dem! Vi setter standarden og utforsker nye muligheter på vannet. MenneskeneEt merke er ingenting uten menneskene bak. Hele Boards & More-teamet, som har vært med på å forme sporten, står samlet bak DUOTONE. DUOTONE er summen av lidenskapelige mennesker som brenner for å være på vannet og bruker all sin kunnskap og erfaring til å skape det beste utstyret. Ingen forlater shaperommet, syr ferdig eller avslutter en test på vannet før alle spørsmål er besvart og alle ønsker er oppfylt. DUOTONE – drevet av lidenskap, innovasjon og erfaring. |
Våre ansatte står klare til å hjelpe.